NCP_WIDERA.NET-ის სამოგზაურო გრანტი Sustainable Materials Conference & Expo-ის B2B საშუამავლო ღონისძიებაზე დასასწრებად
Sustainable Materials Conference & Expo არის ღონისძიება, რომელიც შეეხება მდგრად მასალებს, მწვანე და მდგრად ქიმიკატებს, წრიულ ეკონომიკას, ქარხნულ გადაწყვეტილებებს, ენერგიასა და რესურსებს, ემისიის შემცირებას. B2B matchmaking-ი ღონისძიების დროს ერთმანეთთან დაკავშირების ეფექტურ საშუალებას იძლევა. თითოეული შეხვედრა გრძელდება 20 წუთს, რაც ფოკუსირებულ დისკუსიებსა და გარანტირებულ შეხვედრებს უზრუნველყოფს.
ვინ შეიძლება დაესწროს?
ღონისძიებას შეიძლება დაესწრონ მასალების მწარმოებლები, მომხმარებლები, ბრენდების მფლობელები და მასალების მიწოდების მთელი ქსელი, რათა მათ მდგრადი პროდუქტების წარმოებისათვის ინოვაციები და გადაწყვეტის გზები აღმოაჩინონ.
სრული ინფორმაციის ხილვა და რეგისტრაცია შეგიძლიათ ბმულზე:
https://www.sustainablematerials-expo.com/b2b-matchmaking
სამოგზაურო დაფინანსებაზე განაცხადის გაკეთების წესების ნახვა მოცემულ ბმულზე შეგიძლიათ. გადადით საქართველოს გვერდზე:

Sustainable Materials Conference & Expo is an event about sustainable materials, green and sustainable chemicals, circular economy, manufacturing solutions, energy and resources, emission reduction. B2B matchmaking provides an efficient way to connect with each other during the event. Each meeting lasts 20 minutes, ensuring focused discussions and guaranteed meetings.
Who can attend?
Sustainable Materials Conference & Expo is the must-attend event for material producers, material users, brand owners and the entire materials supply chain to come together and discover the latest innovations and solutions to produce sustainable products.