,,ჰორიზონტი ევროპა'' საქართველოს ეროვნული ოფისის შეხვედრა 2024 წლის მიღწევებისა და 2025 წლის გეგმების შესახებ
2025 წლის 29 იანვარს, ,,ჰორიზონტი ევროპას'' საქართველოს ეროვნულ ოფისში გაიმართა შეხვედრა, რომლებსაც დაესწრნენ საქართველოს განათლების, მეცნიერებისა და ახალგაზრდობის მინისტრის მოადგილე, ანა მღებრიშვილი და მეცნიერების განვითარების დეპარტამენტის ხელმძღვანელი, ქეთევან ქოქრაშვილი.
„ჰორიზონტი ევროპა“ საქართველოს ეროვნული ოფისის ხელმძღვანელმა, ლევან ხეცურიანმა, ისაუბრა ოფისის მიზნებსა და მიმართულებებზე, შედეგებსა და მიღწევებზე, ასევე არსებული გამოწვევებისა და 2025 წლის გეგმებისა და პერსპექტივების შესახებ.

Horizon Europe National Office of Georgia Reviews 2024 Achievements and Discusses 2025 Plans in Key Meeting
On January 29, 2025, a meeting was held at the Horizon Europe National Office of Georgia, attended by the Deputy Minister of Education, Science, and Youth of Georgia, Ana Mghebrishvili, and the Head of the Science Development department, Ketevan Kokrashvili.
Levan Khetsuriani, Head of the Horizon Europe National Office, presented on the office's goals and priorities, its results and achievements, as well as the existing challenges and the plans and prospects for 2025.