,,ჰორიზონტი ევროპას" საქართველოს ეროვნული ოფისი საერთაშორისო კონფერენციაზე ,,ახალგაზრდები და გლობალური შესაძლებლობები”
,,ჰორიზონტი ევროპას" ეროვნულმა ოფისმა, როგორც პარტნიორმა ორგანიზაციამ მონაწილეობა მიიღო საერთაშორისო კონფერენციაში ,,ახალგაზრდები და გლობალური შესაძლებლობები”.
კონფერენციაზე ქართველ მომხსენებლებთან ერთად, სიტყვით გამოვიდნენ ოქსფორდისა და კემბრიჯის უნივერსიტეტების პროფესორები.
გამომსვლელებმა ისაუბრეს საერთაშორისო განათლების მნიშვნელობაზე და ახალგაზრდებს საკუთარი გამოცდილება გაუზიარეს ლიდერობისა და თვითგანვითარების შესახებ.
ღონისძიების მიზანი გახლდათ ახალგაზრდების მოტივაცია, რათა ისინი არა მხოლოდ ქვეყნის შიგნით იყვნენ კონკურენტუნარიანები, არამედ გლობალური სამყაროს მასშტაბით.

The Horizon Europe National Office of Georgia at the international conference "Youth and Global Opportunities''
The Horizon Europe National Office of Georgia, as a partner organization, participated in the international conference "Youth and Global Opportunities."
Alongside Georgian speakers, professors from the University of Oxford and the University of Cambridge also delivered speeches at the conference.
The speakers discussed the importance of international education and shared their experiences with young people regarding leadership and self-development.
The aim of the event was to motivate young people to be competitive not only within the country but also on a global scale.