ევროპის კომისიის ვებინარები
ევროპის კომისია გიწვევთ უფასო ონლაინ ვებინარზე, სადაც EU Login-ის სისტემაში ორფაქტორიანი ავთენტიფიკაციის (2FA) გამოყენებას განიხილავენ.
ვებინარი გაიმართება 2025 წლის 29 აპრილს, 10:00 საათიდან 12:00 საათამდე (ბრიუსელის დროით) და ჩატარდება სრულად დისტანციურად — მონაწილეობის მისაღებად რეგისტრაცია საჭირო არ არის.
ღონისძიების ბმული: https://ec.europa.eu/research/participants/docs/h2020-funding-guide/other/event250429.htm
ევროპის კომისია გიწვევთ ვებინარზე ,,როგორ გახდეთ ექსპერტი Horizon Europe-ში'', რომელიც განკუთვნილია გრანტების/პროექტების კოორდინატორებისათვის, მონაწილეებისა და სხვა დაინტერესებული მხარეებისათვის.
ვებინარი ჩატარდება 2025 წლის 19 ივნისს, 09:30 საათიდან 12:30 საათამდე (ბრიუსელის დროით) ონლაინ ფორმატში — მონაწილეობისათვის რეგისტრაცია საჭირო არ არის.

The European Commission invites you to free online webinars
The European Commission invites you to a free online webinar focused on the use of two-factor authentication (2FA) within the EU Login system.
The webinar will take place on 29 April 2025, from 10:00 to 12:00 (Brussels time), and will be held fully online — no registration is required to participate.
Event link: https://ec.europa.eu/research/participants/docs/h2020-funding-guide/other/event250429.htm
The European Commission invites you to the webinar "How to Become an Expert for Horizon Europe", which is intended for grant/project coordinators, participants, and other interested stakeholders.
he webinar will take place on June 19, 2025, from 09:30 to 12:30 (Brussels time) in an online format — no registration is required to participate.