„ჰორიზონტი ევროპას“ პროგრამების წარდგენა საქართველოს საერთაშორისო უნივერსიტეტში
13 ოქტომბერს საქართველოს საერთაშორისო უნივერსიტეტმა (GIU) უმასპინძლა „ჰორიზონტი ევროპას“ საინფორმაციო შეხვედრას.
მისასალმებელი სიტყვით აუდიტორიას მიმართეს: „ჰორიზონტი ევროპას“ საქართველოს ეროვნული ოფისის ხელმძღვანელმა, ლევან ხეცურიანმა და საქართველოს საერთაშორისო უნივერსიტეტის რექტორმა, ელი ელისაშვილმა. „ჰორიზონტი ევროპას“ ეროვნულმა საკონტაქტო პირმა - თამარ ბერბერაშვილმა აკადემიურ პერსონალს გაუზიარა უნივერსიტეტისათვის საინტერესო მიმართულებებით არსებული შესაძლებლობები.
საქართველოს საერთაშორისო უნივერსიტეტი აქტიურად უჭერს მხარს ლექტორების ჩართულობას საერთაშორისო კვლევით პროგრამებში და ქმნის ხელსაყრელ გარემოს საგრანტო იდეების რეალიზებისთვის!

On 13 October, Georgia’s International University (GIU) hosted an informational meeting on the Horizon Europe programmes
Welcoming remarks were delivered by: Levan Khetsuriani, Head of the National Office for Horizon Europe in Georgia and Eli Elisashvili, Rector of Georgia International University. At the meeting, Tamar Berberashvili, the National Contact Person for Horizon Europe in Georgia, presented to the academic staff a range of opportunities within the programme that are of particular relevance to the university.
Georgia International University is firmly committed to promoting its faculty’s engagement in international research programmes and actively cultivates an enabling environment for the development and realization of grant proposals.